Україна на 126 місці по придатності доріг для авто та таксі

такси кременчуг приложение

Незважаючи на доволі складний 2020 рік, Україна змогла зробити невеликий крок у розвитку інфраструктури. Експерти з автомобільних магістралей та транспортних засобів заявили що Україна займає 126 місце серед усіх країн світу за якістю доріг та автомобільних магістралей. В 2019 році наша країна займала лише 146 місце. І хоча й був зроблено крок у 20 позицій, це не можна вважати досягненням, адже наші дороги все ще оцінюються як неякісні.

Крім того, в порівнянні з 2019 роком, Україна посіла 73 місце за якістю транспорту, що на 12 позицій більше ніж у 2019 році. Аналітики відмічають ще один рейтинг, в якому Україна змогла поліпшити свої показники – Доступ до ринку та інфраструктура. Цього року ми посіли 77 позицію, щр на 10 більше ніж минулого року.

Щорічний рейтинг The Legatum Prosperity Index (Індекс рейтингу процвітання) розмістив Україну лише на 92 місці, що робить нашу країну найгіршою серед країн Європи. Минулого року ми посіли 96 місце. Нагадаємо, що Індекс рейтинг процвітання це комбінований показник, який щорічно отримує британський аналітичний центр The Legatum Institute оцінюючи загальний рівень розвитку, задоволеності населення, соціального розвитку та благополуччя.Україна хоч і повільно, але розбудовую свою інфрастуру та намагається поліпшити благоустрій. Раніше повідомлялося, що таксі в Києві дешеве та коштує значно менше ніж в інших країнах Європи.

Якщо ви хочете замовити справді економ таксі – завантажуйте таксі додаток Taxioma на свій смартфон. Таксіома дає можливість самостійно розрахувати ціну таксі та коригувати її відносно вашого бюджету. Обирайте саме те авто, яке вам підійде, включаючи таксі з автокріслом, таксі з чеком чи таксі бус для переїзду. Запрошуйте друзів завантажувати Таксіома, надсилайте ім код та отримайте бонусні кошти на особистий рахунок.

Догори