Водії таксі не будуть платити податки

такси недорого киев

Як повідомлялося раніше, служби таксі в Україні найближчим часом перейдуть на новий формат роботи – патенти. Щоб створити більш сприятливі умови для легалізації тіньового ринку пасажирських автоперевезень, у Міністерстві Інфраструктури опублікували документ з пропозицією дозволити таксистам не звітувати про доходи. Крім того їм не доведеться оформляти ФОП для роботи в Taxioma, Uber, Bolt, Уклон та інших сервісах таксі, які в законі охарактеризовані терміном “провайдери інформаційних послуг”.

На даний момент лише 2% перевізників в Україні працює легально, оформивши ФОП чи юридичну особу. По підрахункам аналітиків із Міністерства, через таку ситуацію в держбюджет надходить лише 1 000 000 000 гривень із потенційних 40 000 000 000 гривень.

В тому ж документі зазначається, що перевізник може не звітувати про доходи лише в тому випадку, якщо за рік він заробив менше 720 000 гривень. Українська Таксомоторна Асоціація (УТМА) повідомляє, що на сьогоднішній день середня ціна таксі складає 150-200 гривень, 5 з яких ідуть на податки. 

Щоб замовити дешеве таксі в Україні вже зараз, завантажте додаток Taxioma на свій смартфон, та самостійно регулюйте ціну вашої поїздки. Завдяки великій кількості таксі у автопарку, ви завжди отримаєте саме ту машину, яка задовольнить всі ваші вимоги –  економ таксі, машини бізнес та преміум класу, таксі бус та універсал, таксі з автокріслом чи таксі з чеком.  Щоб отримати бонусні кошти та замовити таксі безкоштовно чи зі знижкою, скористайтеся реферальною програмою “Запроси друга”. Надсилайте персональний код своїм друзям та близьким і отримуйте по 45 гривень за кожну активацію. Більше друзів – більше бонусів.

Догори