Дешеве таксі в місті Київ під час карантину

21 березня влада Києва вирішила ввести нові обмеження на період карантину. З 23 березня громадян чекали невтішні новини щодо громадського транспорту – проїзд буде дозволено лише по спеціальним перепусткам. Планується, що користуватися маршрутками та автобусами будуть лише медики. поліція, рятівники, працівники продуктових магазинів та аптек. Саме цим людям буде в першу чергу виданий пропуск. Також мерія вирішила, що в громадському транспорті повинні знаходитись 2 поліцейських.

Школи, дитячі садочки та університети були закриті, але це не зменшило міський трафік. Закриття ресторанів та ТРЦ, театрів та кінотеатрів, відміна та заборона масових заходів  – всі ці заходи були спрямовані на те, щоб люди лишались вдома. Також діє заборона на користування дитячими та спортивними майданчиками. Людей просять зберігати дистанцію мінімум 2 метри один від одного.

Крім того, під час карантину, запровадженого через пандемію COVID-19,  у Києві було призупинено роботу метрополітену. Але не всі жителі столиці працюють віддалено, чи отримали відпустку для самоізоляції. Так трапилось, що більшість жителів лівого берега Києва не мають змоги дістатить до робочого місця вчасно. Нестача маршрутних автобусів та величезні черги людей у масках стало основною причиною колапсу.

Наша компанія вирішила піти на зустріч населенню столиці. На період карантину тарифи на таксі було зменшено. Окрім того, було розроблено спеціальну корпоративну програму для підприємств. Тепер будь-яке підприємство може долучитися до Taxioma на вигідних умовах, піклуватися про своїх працівників та викликати таксі Київ для кожного. Досить чекати на таксі по 30 хвилин і більше! Завантажуйте безкоштовний додаток Таксіома на свій мобільний пристрій та замовляйте таксі в 2 кліка. На протязі лічених хвилин наше авто буде чекати на вас по вказаній адресі. 

Нагадуємо: не забувайте вдягати маски та рукавички при виході з дому! Наші водіїдотримуються правил карантину, дотримуйтесь їх і ви. В кожному авто є в наявності антисептик та аптечка. Піклуйтеся  про себе та ваших близьких та залишайтеся здоровими.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори