На таксі в Запоріжжі по новому мосту

оптимальне таксі запоріжжя

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський особисто прийняв участь у відкритті нового мосту у Запоріжжі. Новий міст об’єднує Хортицький район Запоріжжя з Хортицею. На даний момент працює лише одна частина мосту в напрямку Хортиці, а іншу планують відкрити вже у наступному році. Держава вже витратила на балковий міст через Старий Дніпро близько 2 152 000 000 гривень. Головною метою цього будівництва є зменшення трафіку на мостах Преображенського..

Фінальний етап тестування балочного мосту з підходами відбувся лише вчора. В будівництві, яке відновилося майже через 16 років 18 липня,прийняла участь компанія “Onur Taahhut разом з “Азовсталь”. Як заявляють речники групи “Метінвест”, лише Азовсталь виробляє необхідну марку сталі в Україні, яка ідеально підходить для будівництва тримальних конструкцій мостів такого масштабу. Загальна довжина мосту складатиме 9100 метрів, ширина 51 метр та висота 166 метрів. Наразі це найвищий міст в Україні. Його будівництво було внесено до планів міста ще в далекому 1965 році, а фінальний проект та початок будівництва відбувся у 2003.

Завдяки новому сполученню жителі Запоріжжя зможуть швидше дістатися з одного краю міста до іншого. Завантажуйте на свій смартфон додаток Taxioma та замовляйте дешеве таксі в Запоріжжі 24/7. Обирайте комфортний автомобіль, таксі бус, таксі з автокріслом чи таксі з чеком та подорожуйте містом за найнижчими тарифами. Щоб отримати бонусні кошти та замовляти таксі в Запоріжжі безкоштовно, надсилайте ваш персональний код друзям та отримуйте по 50 гривень на особисті рахунки після його активації. Більше друзів – більше грошей від Таксіома.Догори