Карантин вихідного дня та дешеве таксі в місті Суми

такси сумы онлайн

Нещодавно в місті Суми місцеві підприємці мітингували на майдані Незалежності, вимагаючи відмінити карантин вихідного дня. Представники обласної адміністрації намагалися переконати мітингувальників в тому, що обмеження не являються занадто жорсткими, але все ж їх необхідно дотримуватись через складну ситуацію у регіоні. Депутати від Сумщини у Верховній Раді також не голосували за скасування карантину вихідного дня.

Натомість сумчани склали петицію з проханням продовжити період дистанційного навчання хоча б до кінця зимової сесії. Багато студентів знаходиться в інших населених пунктах, що може викликати труднощі з навчанням в аудиторіях. Рішення про онлайн навчання чи оффлайн регулярно змінюється, а більшість студентів виїзали з гуртожитків і не мають можливості кожного разу повертатися до Сум. 

Ті студенти, що проживають в самому місті не мають можливості безпечно дістатися до навчальних закладів у громадському транспорті тому, що громадяни не дотримуються правил карантину. Свідоме студентство міста Суми не бажає наражати своє життя на небезпеку, тому саме вони стали ініціатором петиції про продовження онлайн навчання з 23 листопада 2020 року. Зараз продовжується збір підписів.

Якщо ви хочете безпечно і дешево подорожувати містом, завантажте додаток Taxioma на свій смартфон та замовляйте дешеве таксі Суми в два кліка. Додаток Taxioma це справжнє економ таксі Сум – ви можете самостійно розрахувати вартість таксі та відрегулювати ціну. Обирайте зручне для вас авто з автокріслом для дітей, кондиціонером чи таксі з чеком. Головна мета розробників додатку Taxioma – надати місту Суми таксі та сервіс доступний кожному. Завдяки додатку ви можете замовити не лише еліт таксі Сум, а й просторе таксі Сум бус. Більше не треба запам’ятовувати номери таксі, завантажуй додаток, запрошуй друзів та отримай бонусні гроші на власний рахунок.

Догори