Ціна на таксі в Києві в час пік

Швидка подача авто час пік

Мабуть кожен з гостей та жителів столиці помітив, що за останні роки кількість автомобілів на дорогах Києва стало в декілька разів більшою. Дані індексу TomTom лише підтверджують наші спостереження. Цей індекс демонструє найбільші затримки одного довільного дня на дорогах міст усього світу. В 2019 року Київ зайняв третє місце серед міст Європи з регулярними заторами на дорогах. Перше та друге місце посіли Стамбул та Москва. В світовому рейтингу Київ посів 12 місце.

2020 приніс невтішні новини та нові здобутки України у цьому анти-рейтингу. Київ поступається лише норвезькому Осло та випередив Москву, залишивши її закривати трійку анти лідерів. В цьому списку присутні й інші міста України: Одеса – 10 місце, Харків – 15 і на 16 місці Дніпро.

Агентство ТомТом вважає шо дослідження трафіку у місті Київ ускладнюється величезною кількістю автомобілів та непередбачуваними рішеннями управлінців. За останні роки населення Києва збільшилось у декілька разів, а інфраструктура міста просто не витримує величезний потік автомобілів. Найпроблемнішим днем для трафіку є друга половина п’ятниці. Затримки на дорогах складають у цей день понад 49%.

Якщо вам конче необхідно потрапити в будь-яку точку Києва, а основні дороги перевантажені, скористайтеся зручним мобільним додатком Taxioma. Великий автопарк дає змогу без затримок подати автомобіль 24/7. Наші досвідчені водії працюють на дорогах столиці понад 5 років та знають найліпші маршрути, щоб максимально скоротити час вашої подорожі та дістатися до точки кінця маршруту вчасно. Замовити дешеве таксі в Києві стало ще вигідніше, адже мі підготували для наших клієнтів декілька цікавих опцій, які допоможуть вам не тільки комфортно подорожувати в недорогому таксі в Києві та інших містах України, а й отримувати додаткові гроші та заощаджувати. Тарифи на таксі від Таксіома не змінюються при будь-яких умова на дорогах столиці. Окрім того ви маєте змогу самостійно вказати суму грошей, яку хочете заплатити за поїздку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори