Таксі для онкохворих в Україні

таксі в києві дешеве

Нещодавно українців збентежила новина про те, що Кабмін зайнявся перерозподілом коштів, які були виділені на модернізацію молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань. Загалом з цієї програми було взято 104 752 000 гривень.

  •  61 500 000 гривень відправилися до “Укравтодору” для ремонту доріг у Львівській області, щоправда ніде не було сказано про збільшення кількості смуг на дорогах для збільшення їх пропускної спроможності.
  • 20 000 000 гривень було перерозподілено для ЛНУ ім. І.Франка. Кошти будуть витрачені на ремонт головного корпусу.
  • 6 000 000 гривень виділено для ремонту монастиря на вулиці Г.Сковороди у Києві.
  • 10 000 000 гривень на проект “Новокостянтинівська шахта”.

Натомість для онкохворих було створено колл-центр. Зателефонувавши на гарячу лінію можна буде отримати консультацію лікаря, дізнатися як отримати необхідні медикаменти, допомогу від держави, рекомендації і відгуки про лікарів та замовити безкоштовне таксі онлайн до найближчого державного онкологічного центру. і в зворотню сторону. Ідея колл центру  для людей з онкологічними захворюваннями та їх близьких належить фонду “Варто жити” за підтримки Міністерства Охорони Здоров’я України.

Колл центр розпочне роботу вже в листопаді 2020. В умовах поширення COVID-19 хворі на рак знаходяться в зоні ризику, адже їх імунітет слабший, і поїздки на громадському транспорті може бути дуже небезпечний..Щоб уникнути зараження новим корона-вірусом варто дотримуватися дистанції, слідкувати за гігієною, а також уникати скупчень людей.

Нагадуємо: щоб замовити таксі недорого, завантажуйте мобільний додаток Taxioma на свій смартфон та  накопичуйте бонусні кошти. Запрошуйте друзів та отримуйте на власний рахунок 45 гривень.

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори