До уваги служб таксі: з 1 жовтня рух лише з ближнім світлом

таксі за місто

Починаючи з 1 жовтня в Україні водії абсолютно всіх транспортних засобів зобов’язані вмикати ближнє світло або денні ходові вогні під час руху поза населених пунктів. Вмикати світло автомобілістам обов’язково необхідно і в день, і вночі. Якщо водій буде керувати автомобілем без увімкненого світла, то це вважатиметься порушенням ПДР. В такому випадку поліція матиме законні підстави зупинити транспортний засіб та перевірити документи.

Це правило буде дійсне аж до травня. При увімкненому світлі на транспортних засобах, автомобіль легше помітити на дорозі в дощ, туман, снігопад чи негоду, що значно зменшує ризик виникнення аварій та ДТП.

Штраф за вимкнені фари ближнього світла складає від 425 до 510 гривень. Такі норми були встановлені ще у 2013 році Кабінетом Міністрів України. Вдень водії можуть обмежуватися протитуманними фарами, але ввечері в негоду необхідно вмикати і протитуманні вогні і ближнє світло.

Щоб швидко подорожувати найбільшими містами України в будь-який час та в будь-яку пору року, скористайтеся простим та зручним додатком для виклику таксі Taxioma. Завантажте додаток на будь-який смартфон та отримайте можливість замовити таксі недорого буквально в два кліка. Вкажіть ваші вимоги до автомобіля та подорожуйте з комфортом у Києві, Черкасах, Чернігові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні, Ніжині, Білій Церкві та у місті Кременчук.  

Догори