Поліцейські фантоми контролюватимуть рух авто та таксі

таксі київ дешево

Національна поліція України отримала 4 автомобілі марки Shkoda, які будуть фіксувати порушення ПДР безпосередньо під час руху.

Голова Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирило Хомяков повідомив, що нові автомобілі фантоми обладнані спеціалізованою технікою для контролю швидкості транспортних засобів, що рухаються. Завдяки цим автомобілям, патрульні зможуть зафіксувати порушення швидкісного режиму транспортними засобами навколо.

Вартість цих автомобілів в сумі складає 3 700 000 гривень. В наступному році Міністерство Внутрішніх Справ України має плани придбати ще 124 фантомів, але вже інших моделей. Як повідомлялося раніше, на дорогах столиці та області встановлено вже 50 камер автоматичної фіксації порушень швидкісного режиму, а також ведеться тестування нового обладнання, яке зможе в автоматичному режимі фіксувати інші порушення ПДР, наприклад рух по смузі громадського транспорту.

Щоб замовити дешеве таксі в Києві, скористайтеся мобільним додатком Taxioma. Завдяки Taxioma кожен користувач може не лише доїхати до необхідного місця та недорогому та зручному таксі, а й отримати бонусні гроші. Запрошуйте друзів до Таксіома, надсилайте їм персональний код та отримуйте по 50 гривень за кожну активацію. Більше друзів – більше грошей. Замовляйте таксі разом з Taxioma, пристібайте паски безпеки та заощаджуйте гроші.

Догори