Як будуть штрафувати нелегальних водіїв таксі

таксі номер

Нелегальне таксі це не лише завдання шкоди економіці країни, але перш за все небезпека для пасажирів. У Міністерстві інфраструктури зазначають, що нелегальні таксисти користуються транспортними засобами, які не відповідають вимогам безпеки та комфорту, а також часто-густо відремонтовані та переобладнані далеко не майстрами ремонту автомобілів. Тому вже зараз розробляються проекти щоб вивести ринок сервісу таксі з тіньового сектора.

Вже понад місяць заголовки газет та новин на різноманітних порталах в українському сегменті інтернету розповідають про майбутню реформу для служб таксі та пасажирських перевезень. Наразі вже створено цілу низку правил та штрафних санкцій.

Згідно до проекту, розробленому у Міністерстві інфраструктури, ті водії, які не придбають патент-дозвіл та, відповідно, не сплачуватимуть податки, повинні будуть сплатити штраф. Процедурою виявлення нелегальних таксистів будуть займатися працівники “Укртрансбезпеки”. Головною метою інспекторів буде не покарання нелегалів, а легалізація перевізників.

Патент це документ, який є дозволом на офіційну роботу перевізником. Коштувати дозвіл на пасажирські перевезення протягом року буде стільки ж, скільки й мінімальна заробітна плата станом на 1 січня. По оцінкам експертів, зараз в Україні нелегально працює декілька сотень тисяч таксистів.

Таксисти, які хочуть придбати дозвіл, повинні будуть пройти ще один техогляд, а також придбати страховий поліс. Завдяки новим дозволам та полісам будуть створені відкриті реєстри перевізників, доступ до яких матимуть абсолютно всі громадяни України.

Щоб замовити зручне та безпечне легальне дешеве таксі вже зараз, завантажуйте мобільний додаток Taxioma на свій мобільний. Це таксі з найнижчими тарифами та досвідченими водіями. Запрошуйте друзів використовувати додаток та отримайте бонусні кошти на власний рахунок в додатку таксі.

Догори