Як перевірити на справність таксі?

таксі економ київ додаток

Чи можливо за декілька секунд виявити несправність в автомобілі? Досвідчені автомеханіки та водії напрацьовують такі  навички роками. Проте пересічний громадянин навряд чи зможе знайти несправність, навіть якщо довго буде заглядати під капот автівки. На ринку існує безліч програмного забезпечення для комп’ютерної діагностики автомобіля, яким користуються професіонали та автолюбителі, але розвиток індустрії не стоїть на місці.

Компанія Skoda офіційно підтвердила свою участь у розробці мобільного додатку Sound Analyzer. Це своєрідний Shazam, який дозволить виявити несправність автомобіля лише по звуку працюючого двигуна. Головна особливість – це наявність штучного інтелекту, який може визначити несправність авто та підкаже про необхідне технічне обслуговування.

Додаток записує звуки автомобіля що рухається та порівнює їх зі зразками звуків авто, що тільки но зійшли з конвейеру. При наявності розбіжностей буде задіяно функцію для визначення причин та можливих методів усунення цих відмінностей. 

В основі додатку лежать алгоритми AI. Спочатку програма створює спектрограму аудіо-файлу зі звуком авто, для візуальної демонстрації звуків. Далі вищезгадані алгоритми порівнюють отриману спектрограму з бібліотекою спектрограм справних автомобілів та знаходять відхилення в роботі.

Цільова аудиторія додатку – працівники СТО та власники авто. Як заявляють розробники, додаток може виявити найрозповсюдженіші проблеми з авто. Головний розробник додає, що точність діагностики складає понад 90%. Перелік усіх пошкоджень, які може виявити додаток, компанія не розголошує, але додають: дефекти рульового керування та коробки передач додаток знаходить найшвидше.

Тестуванням додатку займаються 245 партнерів Skoda в 14 країнах, серед яких Франція, Німеччина, Австрія та РФ.Тестування розпочалося ще в червні 2019 року. Але що робити, коли автівка не заводиться? Найкраще рішення – замовити таксі. Щоб знайти дешеве та зручне таксі в Києві, Черкасах, Чернігові, Одесі, Дніпрі,Запоріжжі, Херсоні та інших містах України, завантажуйте додаток таксі Taxioma та подорожуйте швидко та дешево.

 

 

 

Догори