Фальшиві квитанції про порушення ПДР водіями таксі

таксі економ

За останні тижні чимало українців отримали так звані “листи щастя” – квитанції про сплату штрафу за перевищення швидкості. Після встановлення системи відеофіксації ПДР шахраї вирішили скористатися можливістю заробити на довірливих громадянах. Так водії служби таксі та інші перевізники стали головною ціллю для злочинців, які володіють детальними особистими даними потенційних жертв. 

Але так сталося, що фальшиві квитанції почали отримувати навіть ті люди, які ніколи в житті не сідали за кермо автомобіля. Схема розрахована на громадян віком від 50 років громадян, які легко піддаються моральному тиску або ж не можуть відрізнити фальшиві квитанції від справжніх. Так люди, які відмовляються сплачувати гроші за неіснуючі порушення, щоденно будуть отримувати повідомлення у мессенджерах, в яких злодії нагадують про необхідність сплати та залякують судовими процедурами. Також так вимагачі грошей будуть регулярно телефонувати потенційним жертвам.

Голова департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький  прокоментував ситуацію, та розказав як відрізнити справжню постанову від підробки. Він зазначив, що звичайні квитанції поліція більше не розсилає.Зараз водіям відправляють протоколи, які мають декілька рівнів захисту. В постанові в обов’язковому порядку вказується місце та час порушення, також вказується транспортний засіб і додаються посилання на сайт bdr.mvs.gov.ua, де можна переглянути фото та відео самого порушення. Також на оригінальному протоколі присутній QR код, що дозволяє провести оплату зі смартфона.

Щоб уникнути будь-яких проблем на дорозі та вчасно потрапити до необхідного вам місця скористайтеся мобільним додатком Taxioma – швидка подача авто, зручні автомобілі та найнижчі тарифи. Додаток дозволяє швидко замовити необхідний вам автомобіль, а також заощаджувати власні кошти завдяки реферальній системі “Запроси друга” та кеш-беку.Догори